Dorośli Polecamy 

PIERWSZY WESELNY TANIEC

Zapiszcie się na specjalny pakiet sześciu lekcji kursu: pierwszy weselny taniec. Uczymy tradycyjnych i nowoczesnych stylów!

Przetańczyć z Tobą chcę całą noc…

Kursy tańca dla narzeczonych ♥ Lekcje dla narzeczonych ♥ Konsultacje taneczne dla par

W tym sezonie modna jest klasyka: Tango Argentino, Walc, Fokstrot oraz rytmy latynoskie: Bachata, Kizomba, Salsa

Dawidowi i Kasi udało się, spróbujcie i Wy 🙂 (zdjęcie powyżej, autor: Artur Struk)

To jedyny taki moment w życiu. Bailando może pomóc Wam przygotować się na Wasz pierwszy weselny taniec.

Film z 2015 roku: Zdolni kursanci wyśmienicie poradzili sobie z walcem angielskim 

SZEŚĆ POWODÓW, dla których warto zapisać się na PIERWSZY WESELNY TANIEC do Bailando:

1 CHOREOGRAFIA – Podejmiemy się każdego zadania, bez względu na rodzaj muzyki. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, by Wasz taniec, był naprawdę Wasz. Spróbujemy wrzucić w choreografię to co pokaże Was z najlepszej strony. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom lub przekonamy do naszych pomysłów, które pomogą Wam zachwycić weselnych gości!

2 NAUCZYMY KAŻDEGO – Tylko u nas nauczyciel woli poświęcić więcej czasu, żeby tylko dopracować układ taneczny, niż zerkać na zegarek 🙂

3 PROFESJONALIZM – Zajęcia są przemyślane metodycznie, a nauka prowadzona w miłej atmosferze. Ale przyjemna atmosfera nie oznacza jednak braku determinacji, ambicji i konsekwencji – wszystko po to, żeby każda para osiągnęła zamierzony efekt!

4 ELASTYCZNY GRAFIK – To my dostosujemy się do Was. Szkoła prowadzi lekcje również w soboty i niedziele, a grafik spotkań ustalamy z każdą parą indywidualnie, zgodnie z Waszymi preferencjami.

5 TANIO – Cena lekcji jest bardzo atrakcyjna, bo w pakiecie sześciu lekcji koszt jednego spotkania wynosi  80 zł/os.

6 KOMFORT ZAJĘĆ – Sala podczas lekcji indywidualnej jest tylko dla Was. Profesjonalne wyposażenie: parkiet, ściana lustrzana, wysoka jakość dźwięku, obszerna płytoteka, a do tego znakomita lokalizacja w centrum miasta. Nasze warunki zadowolą każdego uczestnika.

STYL

Przygotowania PIERWSZEGO TAŃCA WESELNEGO mogą odbywać się w czasie lekcji indywidualnych z indywidualną choreografią lub na kursie grupowym, gdzie uczymy  walca wiedeńskiego lub angielskiego.

Mamy też specjalny KURS DLA NARZECZONYCH, który poza nauką tańca uwieńczony jest również przygotowaniem do weselnego pokazu.

Proponujemy następujące style PIERWSZEGO TAŃCA Państwa Młodych:

  • CLASSIC DANCE: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep
  • LATIN DANCE w gorących rytmach salsy, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock & roll’a, Jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble
  • AMERICAN SMOOTH, czyli połączenie np. kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie harmonizujące z muzyką
  • JAZZ DANCE, czyli połączenie foxtrota z bluesem
  • STYL WSPÓŁCZESNY: modern, funky, jazz

Istnieje możliwość ułożenia układu łączącego klasykę z latynoską energią, czyli MIX TANECZNY, na specjalne życzenie wpleciemy w układ elementy hip-hopu i tańca nowoczesnego!


KADRA

Zajęcia z PIERWSZEGO TAŃCA prowadzi Krzysztof Owczarczak

CENA

Prowadzimy kurs jak i zajęcia indywidualne. Zobacz nasz CENNIK

TERMINARZ

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie z instruktorem, pod numerem: 601 865 685

♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

https://vimeo.com/231045736?ref=fb-sharehttps://vimeo.com/296199399?ref=fb-sharehttps://youtu.be/qWIUeWXfUjshttps://youtu.be/KHDltzAfhlc

Related posts