MISJA I CELE

Kim chcemy być? Jakie są nasze wartości nadrzędne?

Pomagamy ludziom odkryć satysfakcję płynącą z tańca, z każdego ruchu, kontroli nad własnym ciałem. Chcemy, aby osoby uczestniczące w zajęciach oferowanych przez Bailando odczuwały zadowolenie, radość a także przezwyciężały swoje kompleksy związane z tańcem.

Zaangażowanie i uśmiech na twarzach naszych pracowników są podstawowym elementem niepowtarzalnej atmosfery panującej w SZKOLE TAŃCA BAILANDO. Zaangażowanie przepełnia wszystko, co dzieje się w naszym klubie sportowym, kursach tanecznych i klubie fitness.

Kontakty międzyludzkie są dla nas bardzo ważne. Jesteśmy dla siebie partnerami.

Zaspokajamy potrzeby naszych Klientów związane z tańcem, ruchem, chęcią spędzenia wolnego czasu w niepowtarzalnej i miłej atmosferze. Pomagamy ludziom odkryć talent, uśmiech, radość, przełamać bariery. Naszym celem jest nie tylko nauczanie tańca, ale również wychowywanie poprzez taniec, zwłaszcza młodych „POLAKÓW – EUROPEJCZYKÓW”. W naszym przekonaniu taniec powinien uczyć i wychowywać. Naszym sukcesem jest satysfakcja ze wzrastającego zaangażowania oraz chęci dalszego rozwijania się w roli trenera. Satysfakcja ta wzrasta jeszcze bardziej, kiedy tancerz tańczy 11 lat a my, nasi instruktorzy, czujemy, że nadal mamy mu dużo do zaoferowania.

Na czym polega nasza wyjątkowość?

Przekazujemy wiedzę we właściwy i bardzo profesjonalny sposób.

O naszej wyjątkowości stanowi łatwość z jaką nasi Klienci przyswajają umiejętności taneczne. Uzyskujemy to dzięki programom odpowiednio dostosowanym do specyfiki grupy, bazującym na wieloletnich doświadczeniach naszych trenerów, pełnimy nadzór nad każdym instruktorem, nauczycielem.

Spośród innych szkół wyróżnia nas także całościowość podejścia do nauki tańca. Szybciej i lepiej niż pozostali doskonalimy umiejętności taneczne naszych Klientów, dzięki zwróceniu uwagi na wiele elementów sprawnościowych i choreograficznych, które są zazwyczaj pomijane, a decydują w dużym stopniu o odnoszonych przez naszych Kursantów sukcesach.

Nasi trenerzy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, pomimo faktu, że zajęcia odbywają się w grupie. Pomagamy każdemu uczestnikowi przezwyciężać jego własne bariery.

W każdej chwili, przy każdym kontakcie z nasza kadrą Klient czuje, że jest dla nas najważniejszy. To dla niego istniejemy!

Budzimy w ludziach ambicję, rozwijamy ich pasje, dajemy im radość, przezwyciężamy kompleksy przez co podnosimy ich pewność siebie. Uczymy również wytrwałości w osiąganiu celów. Dodatkowo, u nas każdy może poznać wiele ciekawych i wyjątkowych osób.

Naszą przewagę strategiczną stanowi hasło: „WYTAŃCZ SWOJE EMOCJE„. Szkoła tańca Bailando to wyjątkowe połączenie jakości szkolenia, unikalnego podejścia do Klienta i niepowtarzalnej atmosfery.

Krzysztof Owczarczak, absolwent Królewskiej Szkoły Nauczycieli Tańca IMPERIAL w Wielkiej Brytanii, członek Światowej Rady Tańca przy UNESCO.