SARA JANICKABlog Bailando Polecamy 

SARA JANICKA Z YOU CAN DANCE POPROWADZI ZAJĘCIA W BAILANDO

Od 25 września niezwykłe zajęcia z gimnastyki artystycznej z elementami akrobatyki dla dzieci 6-10 lat! Sara Janicka zaprasza.

SARA JANICKATrwają zapisy na wyjątkowe zajęcia z uczestniczką programu YouCanDance z TVN Sarą Janicką w Szkole Tańca Bailando. Urocza poznańska tancerka specjalizuje się w tańcu w rytmach latynoamerykańskich. Lekcje będą więc pełne rytmów, które same porywają do ruchu. Do tego Sara jest psychologiem, a swoją taneczną pasję rozwijała od dziecka.

„Jako mała dziewczynka wciągnęłam się w wyczynowe trenowanie gimnastyki artystycznej, która całkowicie pochłonęła mój czas wolny. Od zawsze w planach miałam zostanie tancerką. Po 8 latach gimnastyki stwierdziłam, że to jest ostatni gwizdek (miałam 14 lat), żeby rozpocząć naukę tańca i prezentować wysoki poziom” – opisuje siebie Sara Janicka.

Zajęcia z Sarą odbywać się będą w Bailando od 25 września w każdy poniedziałek o 18:00.

Wcześniej na 17:00 na swoje lekcje tańca towarzyskiego zaprasza Krzysztof Owczarczak.

„Najważniejszą kwestią przy wyborze nauczyciela tańca jest dobranie go do potrzeb uczniów. Wykształcenie i doświadczenie Sary oraz wielka pasja, z którą podchodzi do tej pracy, dają gwarancję, że te zajęcia w Bailando będą po prostu rewelacyjne” – podkreśla Krzysztof Owczarczak, dyrektor Szkoły Tańca Bailando.

Liczba miejsc na zajęcia z Sarą dla dzieci od 6 do 10 roku życia jest ograniczona. Ich koszt wynosi 100zł za miesiąc. Zapisy pod numerem telefonu 601 865 685.

SARA JANICKA

Related posts