Grafik

Każda osoba zainteresowana, musi zapisac się po przez Formularz zgłoszeniowy (zapisy konieczne są z wyprzedzeniem1-2 tyg) i wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Konto Szkoła Tańca Bailando M Bank 10 1140 2004 0000 3002 7638 3738 


GRAFIK BAILANDO

Nowe kursy tańca – rozpoczęcie

HONORUJEMY: MultiSport plus , MultiSport Senior, Ok Sytem, FitProfit (bez dopłat). Pobierana jest kaucja za kurs 50 złLekcje indywidualne w godzinach od 12:00 – 16:00 oraz w weekendy 


Zapraszamy do skorzystania z naszej SPECJALNEJ OFERTY

💥 Lekcje proAm czyli trener tańczy z Tobą  parze. Koszt pojedynczej lekcji 140 zł za 60 min , ( super zniżka) w pakiecie siedmiu lekcji , koszt pojedynczej 100 zł 💥Lekcje Pierwszego Tańca dla par ślubujacych, które,  chcą pięknie tańczyć na swoim weselu   „Pierwszy Taniec”. Koszt pojedynczej lekcji wynosi 140 zł za 60 min, ( super zniżka) w pakiecie siedmiu lekcji, koszt pojedynczej wynosi 100 zł. Jesteśmy na portalu ” Wesele z Klasą ” 💥KLUB TANCA SPORTOWEGOSerdecznie zapraszamy młodzież, dorosłych oraz dzieci 💥CZEKAJA NA WAS ZNAKOMICI TRENERZY  !!!Warsztaty dla tancerzy, między innymi z Sara Janicka i Kamilem Kuroczko aktualnymi  mistrzami Grand Prix Polski w tańcach Latyno – amerykańskich


REGULAMIN DLA POSIADACZY KART

  1. Honorujemy: Multi Sport,  MultiSport Senior , Ok Sytem, Fit Profit
  2. W celu utrzymania poziomu zajęć w grupach, w ramach motywacji uczestników do regularnego uczestnictwa, pobieramy kaucję, za pięć spotkań w wysokości 50 zł od osoby.
  3. Każdy posiadacz karty może dołączyć, w każdej chwili do grup zbiorowych na podstawie godzin i dni wyszczególnionych w grafiku zajęć.
  4. Jeśli uczestnik opuści spotkanie w trakcie odbywającego się  kursu,  będzie musiał  dokonać dopłaty w wysokości 40 zł za pojedyncze spotkanie.
  5. Kaucja do konca kursu musi wynosić 50 zł, po ukończeniu kursu, pięciu spotkań,  kaucja jest zwracana.
  6. Kaucja pobierana jest w sekretariacie szkoły, przed rozpoczęciem kursu
  7. Każdy uczestnik otrzymuje dodatkowo, karnet szkoły tańca BAILANDO , jest zobowiązany do okazania karnetu w celu wpisania daty spotkania.
  8. Każdy uczestnik musi mieć kartę benefitowa podpisaną i musi okazać w sekretariacie dowód osobisty.
  9. Szkoła tańca Bailando zastrzega sobie prawo, do zmiany godziny lekcji lub dnia w którym zostanie zrealizowana lekcja w przypadku sytuacji, w której te nie mogą się odbyć z niezależnych od nas przyczyn.

ZOBACZ CENNIK KURSÓW I ZAJĘĆ W NASZEJ SZKOLE