Polecamy 

Nowy nabór na zajęcia taneczne

Serdecznie zapraszamy młodzież, dorosłych, dzieci! Rozpoczynamy nabór do sekcji Tańca Towarzyskiego. W niedalekiej przyszłości, możliwość kontynuacji w Klubie Tańca Sportowego, udział w zawodach i turniejach tańca Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Nabór dzieci młodszych (5-12 lat)

Broadway, Tap Dance, Amerykański Step. Zapraszamy dzieci od 5 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w duetach, solo, lub małych grupach tanecznych z podziałem na wiek. Po ukończeniu nauki podstawowej istnieje możliwość rozwoju na wyższym poziomie nauki. W niedalekiej przyszłości możliwość startu w turniejach i zwodach tanecznych w Polskiej Federacji Tańca, International Dance Organization I.D.O.

 

Tel.: 61 101-89-91 w godzinach 16:00 – 22:00
Serdecznie zapraszamy!

Nabór dzieci starszych i młodzieży (12-16 lat)

Broadway, Tap Dance, Amerykański Step. Zapraszamy dzieci od 12 do 16 lat. Zajęcia odbywają się w duetach, solo, lub małych grupach tanecznych z podziałem na wiek. Po ukończeniu nauki podstawowej istnieje możliwość rozwoju na wyższym poziomie nauki. W niedalekiej przyszłości możliwość startu w turniejach i zwodach tanecznych w Polskiej Federacji Tańca, International Dance Organization I.D.O.

 

Tel.: 61 101-89-91 w godzinach 16:00 – 22:00
Serdecznie zapraszamy!

Nabór młodzieży

Broadway, Tap Dance, Amerykański Step. Zapraszamy młodzież od 16 roku życia. Zajęcia odbywają się w duetach, solo, lub małych grupach tanecznych z podziałem na wiek i poziom zaawansowania. Po ukończeniu nauki podstawowej istnieje możliwość rozwoju na wyższym poziomie nauki. W niedalekiej przyszłości możliwość startu w turniejach i zwodach tanecznych w Polskiej Federacji Tańca, International Dance Organization I.D.O.

 

Tel.: 61 101-89-91 w godzinach 16:00 – 22:00
Serdecznie zapraszamy!

Nabór młodzieży

Salsa, Bachata, Kizomba, UrbanKiz. Zapraszamy młodzież od 16 roku życia. Zajęcia odbywają się w duetach, solo, lub małych grupach tanecznych z podziałem na wiek i poziom zaawansowania. Po ukończeniu nauki podstawowej istnieje możliwość rozwoju na wyższym poziomie nauki. W niedalekiej przyszłości możliwość startu w turniejach i zwodach tanecznych w Polskiej Federacji Tańca, International Dance Organization I.D.O.

 

Tel.: 61 101-89-91 w godzinach 16:00 – 22:00
Serdecznie zapraszamy!

Nabór dzieci (5-12 lat)

Taniec towarzyski sportowy od 5 lat do 12 lat. Zapraszamy dzieci od 5 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w duetach, solo, lub małych grupach tanecznych z podziałem na wiek. Po ukończeniu nauki podstawowej istnieje możliwość rozwoju na wyższym poziomie nauki. W niedalekiej przyszłości możliwość startu w turniejach i zwodach tanecznych w Polskiej Federacji Tańca, International Dance Organization I.D.O.

 

Tel.: 61 101-89-91 w godzinach 16:00 – 22:00
Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto tańczyć w Bailando?

Wychowankowie, uczniowie Pana Krzysztofa Owczarczaka są wielokrotnymi mistrzami w Polsce i na świecie. Wielu absolwentów jest dzisiaj wspaniałymi trenerami. Wspaniała atmosfera towarzysząca na każdych zajęciach oraz otwartość na ludzi, niezależnie od wieku. Wyjątkowa historia szkoły tańca Bailando, to historia mistrzów tańca od lat. Razem z nami napisz nową historię mistrzów tańca.

Related posts