Dorośli Młodzież starsza 15-17 lat 

SALSA – KURS DLA CIEBIE

Naucz się w Bailando jednego najpopularniejszych tańców latyno-amerykańskich! Salsa to wyjątkowy taniec. Nasz kurs pomoże Ci zabłysnąć na pakietach! 

TANIEC Z PRZYPRAWAMI 🙂

Salsa to słowo po hiszpańsku oznaczające sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania, co w odniesieniu zarówno do tańca jak i muzyki można łączyć z faktem, że salsa w warstwie muzycznej łączy elementy różnych gatunków muzycznych, a w tanecznej kroki wielu innych tańców, przy czym doznania w obu tych przypadkach są pikantne i gorące – czytamy w Wikipedii.

To popularny na całym świecie taniec latyno-amerykański o pochodzeniu karaibskim rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce. Salsę tańczy się do muzyki również nazywanej salsą.

Salsa
Widok z jednej z ulic kubańskich miast… Panowie grają salsę…

Na chodnikach amerykańskiego Miami też tańczą salę 🙂 I to jak

♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Przyjdź z grupą przyjaciół, dziewczyną, żoną! Tyle przyjemności i satysfakcji czeka na Ciebie w Bailando – specjalne imprezy dla kursantów i miłośników tańca, taneczne rytmy Kizomby, Bachaty, Salsy Dla Wszystkich Kursantów z Poznańskich Szkół Tańca. Integrując się razem, właśnie u nas w Bailando Twoja nauka tańca będzie ciągle ciekawa i rozwojowa. 

Related posts