Kursy dla Pań 

ZUMBA

Latynoamerykański duch z domieszką fitness

Każdy ma swoją definicję ZUMBY! Każda oddaje to co czeka Cię na tych wyjątkowych zajęciach w Bailando!

To wybuchowa fuzja tańca i aerobiku z dobrą zabawą, zainspirowana latynoskimi rytmami – przekonuje Paulina Piątek, instruktorka ZUMBY w Szkole Tańca Bailando.

Dla mnie to innowacyjny system fitness, kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii – uważa z kolei Kinga Krajewska, instruktorka ZUMBY w Szkole Tańca Bailando.

To połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich. A atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze – zachęca Helena Oszmiańska – Napierała, również instruktorka ZUMBY w Szkole Tańca Bailando.

ZUMBA zawiera w sobie elementy merengue, salsy, cumbia, reggaeton, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy-cha, rumby, a nawet twista i wielu innych stylów, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.

Co daje ZUMBA?

  • To jedna z najlepszych, bo najbardziej radosnych metod na odchudzanie
  • Daje spalanie kalorii na poziomie porównywalnym z ekstremalnymi wysiłkami, a nie jest tak ekstremalna
  • Wzmacnia ciało i wysmukla sylwetkę
  • Wprawia w świetny nastrój
  • W tej chwili ZUMBA jest jednym z najpopularniejszych stylów tańca-fitness na świecie.

Wielu trenerów fitness zaleca ćwiczenia kario. ZUMBA to zajęcia kardio w rytm uwodzicielskich latynoskich dźwięków. Pamiętajmy jednak, że wszystkie treningi poprawiające kondycję, muszą być prowadzone pod czujnym okiem instruktorów. Wtedy mamy gwarancję pozytywnych rezultatów dla ciała i duszy. Na szczęście w Bailando instruktorki mamy najlepsze – mówi Krzysztof Owczarczak, dyrektor Szkoły Tańca Bailando.

Instruktorki ZUMBY w Bailando

  • Helena Oszmiańska – Napierała
  • Kinga Krajewska
  • Paulina Piątek

 

PROMOCJA Zobacz aktualne ceny w naszym cenniku ♥♥♥

♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Related posts