TANIEC TOWARZYSKIDorośli Młodzież starsza 15-17 lat Polecamy 

TANIEC TOWARZYSKI DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Kompleksowe lekcje z profesjonalnym terenem!

Kursy tańca towarzyskiego – szkoła tańca Bailando Poznań

Kurs 1 stopnia obejmuje pięć spotkań po 1 h 15 min. Na pierwszym stopniu uczymy się zupełnych podstaw.

Program 1 stopnia kursu TAŃCA TOWARZYSKIEGO został opracowany z myślą o osobach, które nie miały wcześniej do czynienia z tym rodzajem tańca. Po ukończeniu kursu 1 stopnia, istnieje możliwość kontynuacji, na kolejnych. W przypadku kontynuacji kursantów, staramy się utrzymać w ramach grafiku zajęć ten sam dzień i godzinę. Podczas każdego kursu w pierwszej części zajęć powtarzamy w celu utrwalenia wszystkie figury i poznane na kursie kroki, w drugiej części zajęć uczymy się nowych.
W programie :

Walc Angielski
Walc Wiedeński
Tango
Fokstrot
Samba
Cha – Cha
Rumba
Jive


Więcej informacji pod numerem 601 865 685!


♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Stań się mistrzem z Bailando!

TANIEC TOWARZYSKI TANIEC TOWARZYSKI TANIEC TOWARZYSKIhttps://youtu.be/cF8p4PKckns

Taniec towarzyski staje się coraz popularniejszy. Nie bez wpływu na to zjawisko pozostają popularne programy taneczne, w których zwyczajni ludzie, profesjonalni tancerze czy gwiazdy próbują swoich sił na parkiecie. Gdy się tak patrzy, jak inni pięknie się poruszają, to ma się ochotę samemu poruszać biodrami. Innym powodem wzrostu zainteresowania tańcem towarzyskim może być też to, że w ostatnim czasie na polskich weselach bardzo ważny jest pierwszy taniec. Poznając wcześniej przykładowe kroki, łatwiej jest odnaleźć się w sytuacji, w której wszystkie oczy skierowane są na Ciebie.

Czym tak właściwie jest taniec towarzyski?

To taniec, który jest elementem rozrywki od wielu lat. Już na dworach królewskich odbywały się tańce towarzyskie z konkretną choreografią. Wyróżnia się tańce standardowe i latynoamerykańskie. Obie odmiany mają wiele stylów, różniących się nie tylko krokami i rytmem, ale też charakterem i emocjami, które przekazują.

Taniec towarzyski to świetny sposób, aby po pracy spędzić czas w aktywny sposób. To wyjątkowa forma aktywności, która da wiele efektów – od dobrego samopoczucia, poprzez wiele korzyści zdrowotnych, po umiejętności radzenia sobie na parkiecie. Kroki, które poznają Państwo na kursie tańca towarzyskiego, będą do wykorzystania na wszystkich imprezach tanecznych, czy to zabawa sylwestrowa, czy wesele, czy domówka. Jeżeli chodzi o wspomniane korzyści zdrowotne, taniec pozytywnie wpływa na krążenie, wydziela endorfiny, modeluje sylwetkę. Dla osób spędzających większość dnia przy biurku kursy tańca towarzyskiego mogą stać wspaniałą odskocznią od codzienności.

Szkoła tańca towarzyskiego dla każdego

Trening na sali tanecznej pozwoli zapomnieć o ciężkim dniu w pracy, wyładować swoje frustracje i przelać emocje na ruch. Taniec pozwala też zredukować poczucie stresu. To, co szczególnie docenią panie, to świadomość własnego ciała i poczucie pewności siebie. Szkoła tańca towarzyskiego Bailando w Poznaniu czeka – zapraszamy zarówno osoby, które lubią tańczyć i znają podstawowe kroki, jak i tych, którzy nigdy nie mieli okazji spróbować swoich sił na parkiecie. Prowadzimy także kursy tańca towarzyskiego dla dzieci.

Nasze kursy tańca towarzyskiego podzielone są na stopnie zaawansowania, można zatem zacząć od zupełnych podstaw, by z czasem przechodzić na kolejne poziomy. Swoje umiejętności można sprawdzić na integracyjnych imprezach przygotowywanych dla kursantów poznańskich szkół tańca, co jest także okazją do zaczerpnięcia inspiracji, wymiany doświadczeń i poznania nowych osób.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Grafik zajęć można sprawdzić w zakładce Grafik. Zapisy na zajęcia w sekcji Rejestracja.

Przyjdź z grupą przyjaciół, dziewczyną, żoną! Tyle przyjemności i satysfakcji czeka na Ciebie w Bailando – specjalne imprezy dla kursantów i miłośników tańca, taneczne rytmy Kizomby, Bachaty, Salsy Dla Wszystkich Kursantów z Poznańskich Szkół Tańca. Integrując się razem, właśnie u nas w Bailando Twoja nauka tańca będzie ciągle ciekawa i rozwojowa. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Related posts