Klub Sportowego Tańca Towarzyskiego Bailando Poznań

KLUB TAŃCA SPORTOWEGO ORAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BAILANDO. DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH I SENIORÓW.

Przez okres 25 lat pełnienia misji nauczyciela, trenera tańca. Wyszkoliłem ogromne grono wspaniałych ludzi. Swoimi umiejętnościami tanecznymi budowałem sile autorytetu mojego, przez to potrafiłem często osiągnąć nawet więcej od rodziców w domach uczniów. Wpływ na ukształtowanie wzorowego charakteru podziwiam i mam ogromna satysfakcje każdego dnia spotykając nawet się przez przypadek. Największa satysfakcja, to fakt ze wszyscy do dziś dnia, przezywają znajomość i naukę tańca, pod moja opieka jako trener tańca. Przez wszystkie lata brak jakich kolie konfliktów z rodzicami, uczniami, trenerami kolegami, sędziami, to w dzisiejszych czasach Mistrzostwo dla nauczyciela.

Wyszkoliłem wielu Najlepszych tancerzy w Polsce i na Świecie, którzy tańcząc, po prostu czuli szczęście, radość, odnosząc bardzo łatwo sukcesy, zdobywając Mistrzowskie Tytuły.

Tancerze trenując ponad dziesięć lat, byli cały czas zaskakiwani nowymi metodami, tematami zajęć, trenując wszystkich, w rożnym wieku dzieci. Młodzież, dorosłych również seniorów. Jako trener prowadzący, przez ponad dwanaście lat w Klubie Filemon Szamotuły i w Poznaniu. Szkoląc od najniższej klasy E po Mistrzowska klasę A i tytuły Mistrzów Polski i Świata… Otwartych Mistrzostwach Anglii czy Blackpool.

Wielu z nich dzisiaj są wspaniałymi, również trenerami, ucząc w Polsce, na Świecie, w Poznaniu, wspieram ich i czuje się dumny. Moja ogromna duma jest moja uczennica znakomita trenerka Kasia Białek – Stachowiak z Szamotuł.

Dlaczego uczniom udało się odnieść sukces pod moja opieka jako trener?

Trudno wymienić wszystkie zalety. Skupie się na kilku. Moim ogromnym darem jako trener, jest umiejętność oszacowania, okresu jaki potrzebuje zawodnik by odnieść sukces. Bardzo często potrafiłem określić będziesz pierwszy lub najlepszy, no tak też się działo. Można pomyśleć, to nie możliwe. Jednak umiejętność zbudowania strategii działania, prawidłowe skonstruowanie programu nauczania dla pary sportowej. Umiejętność wydobycia szczególności w tańcu, technice choreografii, stroju, wyglądzie osobistym, to mój priorytet największy, dodatkowy atut dla tancerzy to skuteczna metodyka i nauka logicznego zrozumienia, logika w tańcu to podstawa, często wydaje się nam ze rozumiemy, a przez to ze jednak ze nie rozumiemy, nie odnosimy sukcesów…ćwiczenia pomagające przyswoić po przez ciało ruch, muzykę, rytm, taniec.

Prawidłowe budowanie choreografii, zaobserwowanie, po przez analizowanie sportowca, co powoduje niedoskonałość w tańcu. Sportowiec musi posiadać ogromnie dużo pokory, umieć słuchać. Chcieć zrozumieć i Dobrze tańczyć. Tańczyć to umiejętność odmówić sobie wielu innych, również przyjemnych sposobów na czas wolny. 

Tancerz musi również, zrozumieć ze to on dla własnego sukcesu, musi robić wszystko by skorzystać z mojej wiedzy z jak największą korzyścią dla siebie.

Jeśli jesteś gotowy, to Zapraszam do Bailando.

Po przerwie, budujemy Kluby Tańca od początku, z przynależnością klubowa do Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Polskiej Federacji Tańca.

Klub Tańca Towarzyskiego 
Tance Standardowe i Latynoskie 
W Polskim Towarzystwie Tanecznym 
Klub Tańców Latynoskich Bachata, Kizomba, Salsa
W Polskiej Federacji Tańca 


Tak uczymy w Bailando! 🙂


Zobacz więcej