Sklep Taneczny

Witaj w naszym tanecznym sklepie Bailando Poznań!

Jesteśmy jedynymi przedstawicielami handlowymi największych renomowanych polskich producentów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi buty do tańca z pracowni Wrocławskiej. Pan Marek Seweryn, serce i produkcja butów do tańca, to jedna z największych tradycji. W tych butach tańczy wielu najlepszych zawodników w Polsce i za granicą.

W galerii zdjęć obecnie dostępne są buty w fasonie Artis Dance. Jak sama nazwa wskazuje buty są po prostu piękne. Projekty, ręczna manufaktura, wykonanie, które tworzą prawdziwi artyści. Rodzina Pana Roberta, to ogromny postęp, produkcja tak ślicznych butów daleko wyprzedza innych rzemieślników polskich i zagranicznych. Galeria zdjęć i fasonów dostępnych w sklepie to buty do tańca z Niemiec, Włoch i Ukrainy.

Decatlon – w galerii obecnie dostępne fasony.

Ul. Grudzieniec 12
60-601 Poznań
Tel: 601 865-685

Mamy przyjemność wszystkich Państwa poinformować, iż od 15 października został otwarty sklep z obuwiem specjalistycznym do tańca i ślubu. Z powodu naszego zupełnego początku, sklep jest otwarty tylko dwa razy w tygodniu oraz na ten moment nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej.

Regulamin obuwia tanecznego, reklamacje zgodnie z regulaminem dostępnych na stronach Tango Ok! i Artis Dance.