TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECIDorośli Kursy dla Pań 

SALSA SOLO I INNE TAŃCE LATYNOSKIE

To tak zwany LATIN MIX, czyli połączenie najbardziej gorących rytmów świata w jednym kursie.

SALSA SOLO I INNE TAŃCE LATYNOSKIE

Naukę tańca zaczynamy od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Dopiero, gdy ciało jest już idealnie przygotowane, zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii , każda zawierająca kroki do tańców latynoskich, prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób.

Na zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Na każdych zajęciach powtarzamy poznane kroki i choreografie taneczne.

W programie Salsa, Kizomba, Bachata, Cha – Cha i wiele innych tańców latynoskich…

Instruktor prowadzący : Krzysztof Owczarczak, Anna Wosiak!

„Wprawdzie lubię wszystkie rodzaje tańca, jednak w moim sercu jest salsa. Ten styl jest zmysłowy, podkreśla pracę bioder, wydobywa z nas sensualność” – wyznaje Ania Wosiak, instruktor tańców latynoskich w Szkole Tańca Bailando.

A to nie wszystkie powody, dla których warto zapisać się na kurs LATIN MIX do Bailando. Mamy dla Was jeszcze świetną muzykę z naszego bogatego zasobu i gwarancję atmosfery, która sprawia, że w czasie zajęć zapomnicie o całym świecie. Tylko Wy i latynoskie rytmy będą się liczyć.

„Taniec daje mi wiele korzyści, począwszy od świetnego samopoczucia, aż do dobrej kondycji i szczupłej sylwetki. Uważam też, że taniec wydobywa i wyzwala kobiecość. Daje poczucie bycia seksownym i zmysłowym” – takie argumenty przytacza Ania Wosiak.

Kurs TAŃCÓW LATYNOSKICH w Bailando przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy znają już tajniki choćby salsy, ale też dla tych, którzy chcą dopiero wejść w świat latino.


♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Bachata Solo Technigue, Body Movement. Rodzaj ćwiczeń uzupełniających, ułożone w chronologicznej kolejności.

Women Basic Salsa Body Style… Step by Step...

Salsa Solo for women Salsa Body Style step by step…

Related posts