TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECIDzieci 7-10 lat 

TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECI

Nauka tańca w Bailando to świetny pomysł na spędzanie czasu i rozwijanie talentów! Zapisz swoje pociechy na taniec towarzyski dla dzieci!

NAUKA TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DZIECI W BAILANDO POZNAŃ

Taniec towarzyski to taniec, który odbywa się w parze. Istnieje wiele jego odmian od klasycznych tańców standardowych (np. walc), po tańce latynoamerykańskie (np. cha-cha). Turnieje tańca towarzyskiego są bardzo znane i przyciągają duże zainteresowanie. Wydawać by się mogło, że taniec towarzyski nadaje się tylko dla dorosłych – nic bardziej mylnego. Taniec nie zna ograniczeń wiekowych. Dzieci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów świetnie dają sobie radę i opanowują nawet najbardziej skomplikowane choreografie. Po zapisaniu dzieci na zajęcia z tańca towarzyskiego gwarantujemy rodzicom uczucie dumy i widok szczęśliwych dzieci na parkiecie.

Na naszym kursie tańca towarzyskiego dla dzieci młodzi kursanci poznają m.in. tańce takie, jak:

  • walc angielski
  • samba
  • cha-cha
  • rock&roll
  • poleczka
  • taniec dyskotekowy
  • i inne.

„U nas Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić” – przekonuje nauczyciel TAŃCA TOWARZYSKIEGO Krzysztof Owczarczak, który prowadzi kurs dla maluchów.

Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto zapisać dzieci na kurs tańca towarzyskiego, to odpowiadamy, że warto. Taniec jest świetnym sposobem na to, aby dzieci się ruszały. Obecnie nawet małe dzieci mają problem z aktywnością fizyczną – pandemia tylko pogłębiła ten problem. Regularne treningi taneczne zastąpią chęć sięgania po elektronikę. Jednocześnie podczas lekcji tańca dzieci będą się socjalizować, uczyć odpowiedzialności i budowania zaufania. 

Zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat to świetna opcja na zajęcia pozalekcyjne. W tym wieku najczęściej zapisuje się pociechy na zajęcia dodatkowe, które być może staną się ich życiową pasją, a taniec przyda im się zawsze. Instruktorzy Bailando Poznań w indywidualny sposób podchodzą do młodych tancerzy i uczą ich pewności siebie.

Uczęszczanie na zajęcia taneczne zadba o prawidłową postawę ciała dziecka, jest to szczególnie ważne podczas rozwoju ciała. Nawyki z sali tanecznej przeniosą się do życia codziennego. Kurs tańca zapewni też lepszą kondycję waszych pociech i sprawi, że chętniej będą stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Kurs tańca towarzyskiego w naszej szkole to jedynie wstęp do przygody z tańcem – po ukończeniu kursu dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności i sprawność z Klubie Tańca Sportowego. Poziom zajęć jest dostosowany do wieku dzieci – w przerwach między tańcem zapewniamy integrację poprzez zabawę.

W poznańskiej szkole tańca Bailando dzieci uczą się tańców standardowych oraz latynoamerykańskich. Dzieci na zajęciach poznają podstawowe kroki, uczą się choreografii, ale przede wszystkim uczą się wyczucia rytmu i wyrażania siebie poprzez taniec. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania zajęć dla dzieci.

Kurs dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Więcej informacji pod numerem 601 865 685!


♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Related posts