Polecamy 

Taniec ProAm. Czym właściwie jest?

Taniec ProAm to nowy sposób jeszcze skuteczniejszej nauki tańca. Nauka tańca odbywa się indywidualnie z nauczycielem, trenerem tańca. Posiada najwyższy poziom sportowca, trenera, nauczyciela. Nie bez przyczyny często używam słów „Tańcz z najlepszymi”.

Nasi przyjaciele Michał Malitowski i Joanna Leunis (Mistrzowie Świata) oraz Piotr Lewandowski skutecznie propagują i rozwijają ten kierunek tańca w Polsce, prowadząc liczne szkolenia w Warszawie. Dancing by Malitowsky w Poznaniu od wielu lat rozwija również taniec ProAm, jako naprawdę skuteczny sposób nauki tańca. Przyglądając się przez wiele lat w Anglii, w Londynie Imperial Society of Teachers of Dancing (ISTD) jak rozwija się taniec, prowadząc badania z wybitnymi nauczycielami na świecie, postanowiłem wprowadzić do programu nauczania Taniec ProAm w Poznaniu. W Szkole Bailando zgodnie z zasadami międzynarodowymi można uczyć się tańca Sportowego, Wyczynowego, niezależnie od wieku i na bardzo różnych poziomach swoich umiejętności. Zadaniem trenera w Bailando jest skutecznie uczyć, tak by wszyscy uczniowie czuli satysfakcję, a poziom umiejętności ciągle był coraz wyższy.

Zgodnie z zasadami sytemu nauki ProAm sport uczymy na poziomach: Bronze, Silver, Gold oraz w różnych kategoriach wiekowych, umożliwiając w ten sposób każdemu z Państwa naukę tańca dostosowaną indywidualnie do każdego uczestnika kursów. Czyli radość, sport, sposób na spędzanie wolnego czasu, rozwój w każdym wieku, dla każdego. Dla osób na poziomie zerowym, czyli od zupełnego kroku podstawowego, jak również dla byłych tancerzy, którzy po wielu latach czują chęć powrotu do tańca. Co najważniejsze nie potrzebujemy współpartnera, ponieważ tańczy z nami i uczy nas trener lub trenerka. Taniec ProAm to wspólne turnieje i wyjazdy na zawody sportowe z własnym trenerem w parze.

Poszerzając moje osobiste odczucia i przemyślenia, często mentalnie wyprzedzając wielu uczących, stworzyliśmy również drugi kierunek rozwoju dla Państwa. To Taniec ProAm Rekreacyjnie, czyli każdy z Państwa nie musi jeździć na zawody sportowe, jeśli nie czuję potrzeby pokazywania się przed publicznością, może rozwijać swój taniec dla poczucia własnej wartości na sali tanecznej w Bailando.

Kolejną ważną możliwością są style taneczne, które powodują jeszcze większe możliwości dla wszystkich chętnych. Proponujemy naukę tradycyjnie w Tańcu Towarzyskim, Latin,Modern Ballroom Dancing oraz w Tańcu w Parze ProAm. Styl, technika – Tango Argentino – Bachata Sensual – Kizomba – Salsa – American Smooth.

Prowadzący trenerzy:
Krzysztof Owczarczak – dyplomowany nauczyciel tańca królewskiego towarzystwa nauczycieli Member ISTD Londyn, zawodowy tancerz sportowy
Cezary Lechowicz – wykwalifikowany trener tańca sportowego, aktywny tancerz sportowy najwyższego poziomu w dwóch stylach


Asystenci:
Kinga Krajewska – tancerka, trenerka
Przemysław Zięba – tancerz sportowy wysokiej klasy

Serdecznie zachęcam i zapraszam do szkoły tańca Bailando w Poznaniu. Zachęcam również do obejrzenia filmików ~ Michał Malitowski, Mistrz Świata

Do zobaczenia na sali tanecznej – Krzysztof Owczarczak Member Imperial Society of Teachers of Dancing ISTD

Related posts