Blog Bailando 

Wyjątkowy Pierwszy Taniec Ślubny

Naukę Pierwszego Tańca czas zacząć. Chciałbym wszystkich Państwa zachęcić, przekonać dlaczego warto wybrać Szkołę Tańca Bailando. Spośród wszystkich w Poznaniu postaramy się Państwu uświadomić co jest istotne w nauce tańca. Dlaczego w tej szkole, każda para narzeczonych czuje fantastyczny osobisty sukces. Dlaczego pomimo braku talentu w naszych nogach, potrafimy często tańczyć nawet dużo lepiej. Od wielu lat w naszej telewizji są bardzo popularne i chętnie oglądane programy taneczne, w których cała Polska tańczy. Polacy już kilka krotnie pobijali światowe rekordy w kategoriach tanecznych. W latach 90-tych w Polsce tańczyło statystycznie najwięcej dzieci w całej Europie. My Polacy kochamy muzykę i taniec. To są naprawdę piękne argumenty, by te tradycje utrzymać i uczyć się tańczyć, rozwijać swoją zdolność muzyczną. Taniec to poważny krok w prawidłowym kierunku w naszym życiu intelektualnym. Warto na początek uświadomić sobie, że ślub i prawdziwa miłość to jedne z najszczęśliwszych chwil w życiu każdego człowieka, które zdarzyć się mogą tylko jeden jedyny raz. Wszystkim Państwu tego z całego serca życzymy. Prawdziwa miłość, to tak jak wygrać szóstkę w totolotka. Warto wszystko naprawdę dopiąć na ostatni guzik. Niech Pierwszy Taniec, obok albumu ze zdjęciami będzie naprawdę trwałą pamiątką. Nie ma nic wspanialszego od widoku dumnych rodziców którzy pokazują dziecku Pierwszy Taniec. Tak dziecko pięknie tańczyli twoi rodzice na swoim weselu. Warto przygotować ten rodzaj prezentu. To również piękny sposób by okazać wszystkim naszym gościom i rodzicom szacunek. To piękna forma podziękowania. Tańczymy dla siebie, a jednocześnie bardzo dziękujemy że jesteście z nami.

Dlaczego warto wybrać Szkołę Tańca Bailando w Poznaniu? Dlaczego warto poprosić o naukę, przygotowanie naszego Pierwszego Tańca trenera, nauczyciela właśnie tej szkoły tanecznej? Logo Imperial Society of Teachers of Dancing I.S.T.D. W. Brytanii i kwalifikacje nauczyciela świadczą o najwyższym poziomie nauki w Bailando. To również ogromny prestiż dla każdego ucznia, kiedy możemy pobierać lekcje, uczyć się pod okiem tak wyjątkowego nauczyciela tańca. Pan Krzysztof Owczarczak wspiera Wielkopolskę, współtworzy lepszy Poznań. To wkład w rozwój sportowy dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wielu najlepszych, wspaniałych trenerów w Poznaniu i na świecie są absolwentami, byłymi uczniami tej szkoły tańca. Pan Krzysztof Owczarczak jest wybitnie uzdolnionym nauczycielem, często podziwianym przez grono swoich przyjaciół nauczycieli, sędziów w całej Polsce, w Polskim Zawodowym Stowarzyszeniu Tanecznym, Polskim Towarzystwie Tanecznym, Polskiej Federacji Tańca. Wielu trenerów przytacza pewien skrót w myśleniu, warto o tym przypomnieć. Ten rodzaj powiedzenia „Można uczyć, uczyć i tak naprawdę nic swojego ucznia nie nauczyć lub można uczyć i rzeczywiście nauczyć”. To są bardzo ważne słowa. Dzięki nauce w Bailando żaden trener nigdy nie miał problemów na studiach o kierunku tanecznym, zdobywając kwalifikacje trenerskie, sędziowskie. Ponieważ w Bailando ucząc się, zdobył wiedzę i najlepsze umiejętności, zdobył coś czego nie zdobył by w innej szkole tańca. Szkoła Tańca Bailando Poznań od 25 lat tworzy filar kultury, sztuki, sportu i tańca dla Wielkopolski oraz całej naszej kochanej Polski. To są poważne argumenty, które pozwalają czuć spokój. To są powody, dzięki którym mamy prawo pisać o sobie, że jesteśmy najlepsi. Praktycznie, prawie nie ma dla nas konkurencji.

Co nas wyróżnia szczególnie? Co powoduje że nasza oferta jest zupełnie odbiegająca od innych? Nasze spojrzenie na bycie nauczycielem, a przede wszystkim uczenie innych. To zupełnie coś odbiegającego od większości uczących. Wolny zawód nauczyciela tańca spowodował, że wielu naprawdę nie rozumie, co to znaczy uczyć, sama pasja to początek drogi. Dlatego nasz ogromny rozwój, wiedza i doświadczenie pozwalają nam podejmować lepszy wspólny dialog z każdym uczniem, a nauka dla każdego wydaje się łatwa. Czujemy postępy w nauce, często u wielu uczestników powraca optymizm i słyszymy wypowiedzi par uczących się u nas „O kurczę, tak dużo się nauczyłem w tak krótkim czasie”.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy jako trener, nauczyciel? Widok wspaniałych, wdzięcznych, pięknie uśmiechających się, ambitnych kursantów. Dodaje nam ten widok skrzydeł, a naszą wdzięczność okazujemy jeszcze lepszą pracą, z jeszcze większym zapałem. Nauka prosto od serca, powołanie nauczyciela, wyjątkowość nauki szczególnie w miłej atmosferze. Dlaczego pary ślubne decydują się na naukę Pierwszego Tańca w Bailando? Większość par uważa że największym prestiżem dla pary zakochanej jest nauka pod okiem Pana Krzysztofa Owczarczaka. Nauczyciela z uznaniem międzynarodowym, pod którego czujnym okiem tak wielu tancerzy odniosło sukces.

Od 2016 r. jesteśmy najwyżej rekomendowani w Polsce na Portalu Ślubnym „Wesele z Klasą”. Szkoła Tańca Bailando Poznań Od 2019 r. posiada najwyższe rekomendacje. Jest złotym laureatem w kategorii „Orły Edukacji”. Liczne opinie, życzliwość, wrażliwość, dostrzeganie naszej jakości. Bardzo doceniamy i dziękujemy!

 

 

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Szkoła Tańca Bailando, Trener Krzysztof Owczarczak jako pierwszy w Poznaniu opracował i wprowadził w program nauki tańca dla narzeczonych par Kurs Tańca Dla Narzeczonych oraz lekcje indywidualne.

 

Co nas wyróżnia najbardziej?

Nasze spojrzenie na Twój ślub, tworzona choreografia, wyobraźnia, nauka, profesjonalne podejście oraz niezwykła atmosfera, towarzysząca na zajęciach. To często tematy zupełnie odbiegające u wielu szkołach tańca w Poznaniu. Doświadczenie, poziom przygotowania pozwala nam podejmować szersze spektrum Państwa rozwoju.

 

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Krzysztof Owczarczak uzyskał dyplom i uprawnienia nauczyciela tańca, jest absolwentem wiodącej instytucji Imperial Society of Teachers of Dancing I.S.T.D. w W. Brytanii, Licentiate Associate Diploma w Board Dance Examinations I.S.T.D London. Posiada stopień nauczyciela najwyższego wyróżnienia w Council for Dance Education and Training C.D.E.T. London nadany przez Komisję Międzynarodową ds. edukacji w tańcu dla pedagogów. Posiada stopień nauczyciela zalecanego – Registered as a Teacher Dancing in The Theatre Faculty, Dance Sport I.S.T.D. Membership, Number COO 4695, Licencja Polskiego Zawodowca Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne PZST, Member World Dance Council WDC, członek Polskie Towarzystwo Taneczne, członek Polska Federacja Tańca P.F.T., sędzia Polska Federacja Tańca P.F.T., trener wielu par klas mistrzowskich, Mistrzów Polski i Świata. Nauczyciel posiada uprawnienia do uczenia studentów, zakres teoria tańca i praktyka, Międzynarodowe Egzaminy Imperial Society of Teachers of Dancing I.S.T.D. W. Brytania. Pan Krzysztof Owczarczak posiada prawo do budowania swojego wzuerunku , używając Logo Imperial Society of Teachers of Dancing I.S.T.D. London Został zaproszony i wpisany do rejestru Wybitnych Nauczycieli Tańca w Council International Dance CID Unesco Paris, Francja.

 

Jak wygląda pierwsza lekcja taneczna?

Pierwsze trzy lekcje to moment poznania się, zwracając większa uwagę na zrozumienie się, staramy się poznać preferencje i sprostać oczekiwaniom naszych uczniów

 

Ile czasu wcześniej powinniśmy rozpocząć naukę?

Czas przystąpienia do nauki tańca jest bardzo indywidualny. Nauczyciel potrafi określić czas nauki po pierwszej lekcji i wspólnej konsultacji. Nasz czas nauki wynika z bardzo wielu ważnych czynników, takich jak: predyspozycje, charakter uczestników, usposobienie pary młodej, poczucie rytmu, oczekiwania, sala balowa, aranżacja ślubu i wnętrza, klimat uroczystości.

 

Jakie są obecnie trendy taneczne i co warto zaprezentować naszym gościom na weselu?

Niezwykle modnym kierunkiem jest „Retro”, czyli wszystko co już było w nowym lepszym wydaniu. Stawiamy na tradycyjność i to wszystko co przekazali nam autorytatywnie nasi dziadkowie i rodzice. Zawsze najpiękniejszym tańcem będzie Walc Wiedeński lub nieco wolniejszy Walc Angielski. Pięknie wygląda para młoda w stonowanym tańcu w rytmach Fokstrota. Rytmy jazzu, klasyki w dobrym stylu. Nowym kierunkiem, może być klasyczny taniec w stylu American Smooth. To Piękny rodzaj choreografii bardziej przestrzennej. Pięknie wygląda para ślubna w rytmach zmysłowej Sensual Bachaty, Kizomby lub Rumby. Tango Argentino, zapach kobiety jak w słynnym filmie z Alpacino.

 

 

I wiele innych możliwości, takich wyjątkowych chwil mamy w swoim życiu zbyt mało. Warto przetańczyć tą wyjątkową noc w szczególnym stylu. Zapewniamy wszystkie pary narzeczone, że nauczymy tańczyć każdego!

Z tanecznym pozdrowieniem. Do zobaczenia w Bailando.

Córka burmistrza Swarzędza Mariana Szkudlarka w Pierwszym Tańcu Ślubnym

Related posts