Blog Bailando 

Mistrzowie w tańcach standardowych 2019r.

Indonesia International Open Dance Championships 2019r., 1st place
Galaxy Masters Dance Championships 2019r. Japan, 1st place

Oficjalny List Gratulacyjny

Dear. Sergey Sutyryn & Mrs. Natalia Shazhina

Pragnę Wam serdecznie pogratulować. Piękny styl Modern Ballroom Dancing. Niesamowita lekkość w kształtach i przestrzeni na parkiecie, wspaniały „Floorcraft”, piękna prezencja, prawdziwy uśmiechniety mężczyzna.

„Bardzo przystojny angielski taniec”. Natalko, pięknie się komponujesz w objęciach partnera, nadając prawdziwe uzupełnienie w Waszej parze. Jak róża, bez kolcy o pięknym zapachu, prawdziwego profesjonalnego tańca. Bez tej róży Sergey nie czuł by nic lub nie czuł by prawie nic. Tworząc wyjątkowe, wzajemne uzupełnienie, jak „bukiet dwóch kwiatów”.

To Wasze ogromne szczęście, to część Waszej doskonałości, obok techniki i innych Waszych szczególności, to część Waszego sukcesu. Bardzo ważna część Waszego sukcesu. To coś szczególnego, coś czego brakuje nawet każdemu mistrzowi. To również w oczach sędziego „piękna kompozycja dwóch kwiatów”, wzajemnie do siebie bardzo pasujących.

Mistrzostwa to moment szczególny, dla mnie jako nauczyciela, to moment wyjątkowy, dodający bardzo wiele szczęścia. Bez względu na narodowość pary sportowej. Czuję się bardzo dumny, że wykonuje tak piękny zawód.

Serdecznie dziękuję za ten wyjątkowy moment w moim życiu, serdecznie dziękuję za możliwość udostępnienia Waszych pięknych zdjęć w tańcu.

Member: Polskie Towarzystwo Taneczne
Member: International Dance Education Council ISTD
Member: Board Theatre Faculty – Modern Ballroom Dancing & Latin American Dancing ISTD Brithis Dance Education and Training
Imperial Society of Teachers of Dancing ISTD London

 Krzysztof Owczarczak

Poland, Poznań .🇵🇱

Related posts