Blog Bailando 

Historia tańca ProAm w Polsce

Pierwszy nauczyciel w Polsce, który rozpoczął uczyć, prowadzić, trenować, udzielać lekcji tańca w systemie ProAm – trener Krzysztof Owczarczak. Największym sukcesem w Polsce i na świecie, był tytuł V-ce Mistrza Świata w tej kategorii tańca sportowego. Uczeń z Poznania, tytuł Pierwszego Mistrza, przegrywa Poznańska Para tyko jednym punktem. W historii tańca w Wielkopolsce, to i tak jeden z największych sukcesów tanecznych par sportowych. Uczeń od początku, do końca kształcony i uczony był, pod opieką Poznańskiego trenera Pana Krzysztofa Owczarczaka, dyplomowanego nauczyciela tańca Królewskiego Towarzystwa Nauczycieli w W. Brytanii, wyróżniony najwyższym stopniem zawodowym nauczyciela zalecanego w Council for Dance Education and Training C.D.E.T. London, Member Imperial Society of Teachers of Dancing I.S.T.D. London Member World Dance Council WDC Member International Dance Council C.I.D. Unesco Paris, France.

Artur Hagel i Sam Howels – V-ce Mistrzowie Świata w 2010r. Paris Disney Land, kategoria Latin & Modern Ballroom Dancing. Kolejnym ważnym krokiem rozwoju tańca ProAm w Polsce, to nasz przyjaciel, największy autorytet w Polsce i na świecie – Michał Malitowski, Mistrz Świata z Polski. Warto podkreślić, iż Michał Malitowski & Joanna Leunis to pierwsza para w historii tańca zawodowców, która uhonorowała nasz kraj tak zaszczytnym sukcesem. Miałem przyjemność w wąskim gronie przyjaciół kibicować, towarzyszyć, świętować ten ogromny sukces w Anglii, Dance Festival Profesjonal Championship Latin Dancing. Po dziś dzień jako najlepsi Polscy nauczyciele (Michał Malitowski i Krzysztof Owczarczak) propagujemy i zachęcamy do nauki tańca w systemie ProAm, czyli tańcząc i ucząc się z najlepszym profesjonalistą, nauczycielem w parze.

Propagując, ucząc się w Poznaniu serdecznie zapraszam do nauki tańca ProAm. Ten luksus nauki tańca pozwala Państwu osiągnąć sukces mistrzowski w Polsce i na świecie. Jeszcze wyższy poziom umiejętności. Największą frajdą może być udział w najbardziej prestiżowym turnieju tańca Dansing by Malitowsky w Warszawie.

Wygrywaj, zostań mistrzem, osiągaj sukcesy z nami. Ciesz się tańcem na najwyższym poziomie i najważniejsze – szanuj siebie, doceniając swój ogromny talent. Naprawdę warto!
Emocje, wzruszenie, wspaniałe przeżycia i wspomnienia. Tego nikt nam nie odbierze. Ile mają Państwo takich wyjątkowych chwil w swoim życiu? Może to już czas, by dopisać kolejne?

Serdecznie zachęcam – Krzysztof Owczarczak

Warsaw Gala Bal
Michał Malitowski Dansing by Malitowsky Professional ProAm https://www.dansinnevents.com/warsawgalaball

Krzysztof Owczarczak Member ISTD England Professional Training Latin & Modern Ballroom Dancing Poland, Poznań
https://bailandopoznan.pl/taniec-proam-czym-wlasciwie-jest/

Blog taneczny Bailando Poznań – prestiż nauki tańca dla mieszkańców Poznania i okolic https://bailandopoznan.pl/prestiz-nauki-tanca/

World Dance Organization WDO
https://www.worlddanceorganisation.com/

Related posts