Uncategorized 

Pierwsze w Polsce Tango LGBT

Razem tworząc filar normalności, kultury, sztuki sportu i tańca dla Wielkopolski. Odnosząc wielki sukces – dialog społeczny. To był najlepszy pierwszy taneczny krok w historii tańca i LGBT w Polsce. Uczucie ogromnej satysfakcji.

Arek Kluk – kandydat do rady miasta Poznania. Pierwszy w Polsce wprowadził zmiany. Brak agresji dla osób społecznosci LGBT, razem tworząc Poznań, jako filar normalności kultury i zrozumienia wszystkich mniejszości. Podczas dni równości z naszej wspólnej inicjatywy odbyły się pierwsze w Polsce warsztaty taneczne. Krzysztof Owczarczak uruchomił nowatorski program, który ma na celu pokonać wszelkie bariery. Wszyscy mają takie same możliwości. Pierwsze pary homoseksualne tańczące w Bailando, pierwszy kurs Tanga Argentino. Tęczowe Tango, Piotr i Paweł i wielu innych wspaniałych uczniów. Kolejnym krokiem była studencka wiosna Dance Day wraz z samorządem poznańskich studentów. Nasza odmienność, pierwszy pokaz naszych chłopców.

Organizatorzy: samorząd, studenci Poznań Dance Day, grupa Stonewall, Arek Kluk i Krzysztof Owczarczak, szkoła tańca Bailando. Pierwsze w Polsce warsztaty Faceci w Szpilkach, Higle Heels.

Podczas dni równości pierwsze kursy profesjonalnej nauczycielki – Pani Magdaleny Marciniak,  Voguing profesjonalnej nauczycielki Pani Pauliny Smaś. Wraz z Arkiem odnieśliśmy wielkie sukcesy. Nasze wspólne rozmowy, poglądy, bardzo dobry dialog. Rozumiejąc we dwoje na czym polega budowanie dobrych relacji, w jaki sposób wyróżnić i pokazać że każdy homoseksualista to człowiek bardzo wartościowy, zasługujący na szacunek społeczny, zrozumienie i miłość. W naszych wspólnych planach są już kolejne pomysły.

Stonnewall Poznań, Arek Kluk
https://grupa-stonewall.pl

Pierwsze w Polsce Kursy Tanga Argentino dla par tej samej orientacji LGBT Poznań Tango – Piotruś, Pawełek i Krzyś
Pierwsze w Polsce Tęczowe Tango naszych wspaniałych dziewczynek
Pierwsze w historii tańca w Polsce tęczowe Tango naszych wspaniałych dziewczynek

Related posts