Dorośli Młodzież starsza 15-17 lat 

KURS BACHATA

Daj się zachwycić dominikańskiemu stylowi tańca! To Bachata

Bachata dla Ciebie!

Bachata w parach, rytmy latynoskie, kurs tańca pełen radości, luzu i pozytywnej energii. W Bailando uczymy Bachate Sensual oraz elementy figury Bachaty Diminikany.

Rozpoczynając od prostych kroków podstawowych, ćwiczeń uzupełniających, pomagających lepiej czuć rytmy latynoskie i rytm w naszym ciele. W szczególności uczymy figur tańczonych w parach w Sensuale. Czas spędzony z nami w Bailando to moment dobrej nauki, dużo uśmiechu i wspólnej zabawy. Grupy kursowe tworzymy maksymalnie do 20 osób, tak by zapewnić wszystkim komfort nauki i indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu. Tempo nauki, zakres kursu tańca, jest zawsze dostosowany do możliwości uczestników. Mamy nadzieję że kontakt z nami, nauka tańca w Bailando spowoduje chęć kontynuacji nauki, a każdy uczestnik polubi rytmy latynoskie.

Forma użytkowa nabytych umiejętności, pozwala każdemu wykorzystać Bachate po ukończeniu nauki, każdy kursant będzie mógł swobodnie wykorzystać nabyte umiejętności, w klubach, podczas imprez latynoskich, Salsowych, lub Bachatowych spotkań.

W programie:

Kroki podstawowe do Bachaty
Kroki Bachaty Dominikany
Izolacje, ogólne przygotowanie ciała do tańca


♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

https://www.youtube.com/watch?v=H7AyCy3BXYohttps://youtu.be/esSyOVVLUjg

Tak uczymy w Bailando! 🙂

Przyjdź z grupą przyjaciół, dziewczyną, żoną! Tyle przyjemności i satysfakcji czeka na Ciebie w Bailando – specjalne imprezy dla kursantów i miłośników tańca, taneczne rytmy Kizomby, Bachaty, Salsy Dla Wszystkich Kursantów z Poznańskich Szkół Tańca. Integrując się razem, właśnie u nas w Bailando Twoja nauka tańca będzie ciągle ciekawa i rozwojowa. 

Related posts