Caldo

Cześć!
 
Zapraszamy Cię na after party Caldo w Poznaniu do szkoły tańca Bailando, które odbędzie się 12 czerwca (sobota) w godzinach 22.00-4.00.
 
Wydarzenie Caldo w Poznaniu trwa 2 dni, od 12 do 13 czerwca. Jest to połączenie warsztatów tanecznych z imprezą, mające na celu przyczynienie się do rozwoju i upowszechnienia kultury angolskiej i tańców z Angolii: Kizomba, Semba, Afrohouse i Kuduro, a także Afrowless w Polsce.
Caldo w slangu angolskim, to impreza z jedzeniem i muzyką, która zaczyna się wcześniej i trwa do białego rana.
 
Podczas imprezy będziemy także świętować urodziny naszego gościa specjalnego Fabricio do Zangado – jeden z 5 najlepszych instruktorów tańca Kizomba i Semba w Europie, choreograf, regularnie obecny na licznych festiwalach oraz właściciel najbardziej wiralowego wideo Semba.
 
Jako lokalni Artyści warsztaty poprowadzą:
– Hewder Ngola – nauczyciel Kizomby i Semby w Poznaniu
– Dorota Spirra – uczy Kizomby, partneruje w Sembie, wzmacnia w kobietach naturalną Gingę
– Manuel Nex – mistrz Kuduro i Afrohouse
– Manuela Cabitango – Mistrzyni Kuduro, Afrohouse i Afrowless
Na imprezie zagrają DJ Russelius i DJ do Zangado.
 
🎯 Lokalizacja : Bailando Szkoła tańca – Grudzieniec 12.
 
🎯 Wstęp na imprezę: 15 zł (niewliczone w cenę warsztatów, płatność na miejscu )
 
🚨 Na imprezę można wnieść swój alkohol.

Podziękowania

 

„Rytmy Kizomy Caldo-Fabricio B-Day Celebration… Latin Dancing Dance School Bailando.
Bardzo Tobie Kasiu (Katarzyna Prais-Gulińska) dziękuję za przybycie ❤ Tak kochani, Kasia jest moją wspaniałą uczennicą, tańczyła w Bailando całe swoje dzieciństwo…. Dzisiaj jest jedną z najlepszych trenerek tańca w Wielkopolsce…”
Dumny trener Krzyś Krzysztof Owczarczak 😉❤
P.S. Każdemu trenerowi życzę takich miłych akcentów w karierze zawodowej…

 

„I would like to thank all the trainers, teachers, participants and organizers of such a beautiful event… Dance School Bailando”
Krzysztof Owczarczak Poland, Poznań 12.06.2021r.

 

„Pragnę podziękować wszystkim, którzy ciężko pracowali, czołem pełnym potu, a w szczególności Dorotka Spirra i inni. Dla naszego wspólnego sukcesu… Poznań po raz kolejny pokazał, że można bawić się razem. Jesteśmy pięknym przykładem dla innych. Poznańskie szkoły tańca autorytatywnie nadają wyraz ogromnego wspólnego dystansu i poszanowania. To bardzo dobrze o nas świadczy. Wielu z nas jest nauczycielami, którzy w ten sposób pokazują młodszym tancerzom jak można fajnie razem żyć i być szczęśliwym, jako „Jedna Rodzina Taneczna””
Z Wyrazami Szacunku Krzysztof Owczarczak

A tak bawiliśmy się tego wieczora w Bailando 🙂