Warsztaty Secrets of Kizomba w Poznaniu + Impreza!

Zapraszam ponownie na drugą edycję Warsztatu Secrets of Kizomba! To warsztat inny niż wszystkie. Na nim nie nauczysz się nowych kroków ani sztuczek. Za to podczas niego wspólnie poznamy sekrety Kizomby i nabędziesz umiejętności przydatne w każdym tańcu. Skupimy się na tych czynnikach, które sprawią, że będziesz świetnym tancerzem / tancerką a taniec z Tobą będzie czystą przyjemnością.
Wiedza przekazywana na warsztacie, jest owocem 3 lat nauki w Lizbonie od różnych nauczycieli, którzy zechcieli podzielić się ze mną swoim doświadczeniem tanecznym.
Tak było rok temu w Olsztynie: https://www.youtube.com/watch?v=n9SZM7tQ5Vc i oto co jego uczestnicy wynieśli z poprzedniej edycji:
„Uwagi techniczne co do chodzenia, oddechu, kontaktu wzrokowego przy zaproszeniu do tańca, umiejętność wsłuchiwania się w muzykę i partnera, odbiór intencji PROWADZENIA, (nauka reakcji na zwolnienia TEMPA), wspólne FLOW… Wygrało zgaszone światło pod koniec…. 😉 Tego nie doświadczyłam na żadnych innych lekcjach czy warsztatach. BEZCENNE !!! 🙂
„Ze wszystko zaczyna się w głowie… Że ambicjonalne podejście do opanowania wszystkich trików i figurek nie gwarantuje mi zadowolenia z tańca. I, że powinnam mniej krytycznie do siebie podchodzić”
„Odczucia dotyczące drugiej strony, mojej osoby, dopasowania. Podobaly mi się różne interpretacje i różne odczuwania tańca.”
„Konekszyn!!!!”
 
Dowiesz się m.in. jak:
– oczarować partnera / partnerkę od pierwszego momentu proszenia do tańca
– zmieniać swój charakter tańca w zależności od nastroju i muzyki
– czuć muzykę lepiej, co przełoży się na lepszy ruch
– trzymać i prowadzić w przyjemny sposób
– uniwersane zasady chodzenia
– kierować swoją uwagą, by zacząć improwizować
– być pięknym w tańcu
– jak najszybciej rozwinąć się w tańcu
– jak ćwiczyć samemu
– czym jest to connection
– wykorzystywać maksymalnie te kroki, które już umiesz i nie być nudnym
Wymagania do uczestnictwa w warsztacie:
Znajomość figur:
Basic 1, 2, 3
Saida męska i damska
Czacza / kontratempo
3 miesiące tańczenia na imprezach
 
Prowadzący: Jakub Gładykowski
O mnie:
Kizombę tańczę od 6 lat, z czego 3 lata w Portugalii. W międzyczasie moja wizja tańca została wywrócona do góry nogami przez tutejszych nauczycieli, takich jak Antonio Bandeira, Helio Santos, Joana Arte, Ana Rita. Ukończyłem kursy nauczycielskie z Miguel i Susaną i Maestre Petchu. Uczęszczałem na zajęcia z Bonifacio, Mandelą, Pualo i Lana oraz próbowałem stylów od różnych innych nauczycieli. Wciąż widzę bezkresny ocean nauki, jednocześnie jestem podekscytowany mogąc przekazać fragmenty wiedzy, którą otrzymałem, a która jest owocem poszukiwań niesamowitych tancerzy, których miałem szansę poznać. Po powrocie do Polski miałem przyjemność partnerować na zajęciach Agnieszce Kizomba-Alge oraz prowadzić zajęcia we Wrocławskich szkołach tańca.
 
Rozkład jazdy:
*sobota
11:00 – zbiórka/lista obecności
11:30 – 13:30 – warsztaty
13:30 – 14:30 -przerwa obiadowa
14:30 – 16:30 – warsztaty
Impreza: 20:00 – ∞ – DJ Glad
*niedziela
12:00 – 14:00 – warsztaty
14:00 – 15:00 – przerwa obiadowa
15:00 – 17:00 – warsztaty
Cena: 150 PLN / os
Limit miejsc: 20 osób
Informacje: Jakub Gładykowski https://www.facebook.com/jakub.cyfrowy 600228207
Miejsce: https://www.facebook.com/bailando.szkolatanca
ul. Pułaskiego / Grudzieniec 12 60-601 Poznan, Poland