Afrowless

NOWOŚĆ❗

Wejdź w nowy sezon tanecznym krokiem w rytmie kobiecości 😍
AFROWLESS & SEXY DANCE w Szkole Tańca Bailando 🔥

Aż dwa nowe kursy z angolańsko-polską instruktorką, Manuelą Marsal Cabitango! Oba kursy prowadzone są na poziomie OPEN, co oznacza, że możesz dołączyć bez względu na swoje umiejętności!
 
STARTUJEMY 2 WRZEŚNIA 🚀
SEXY DANCE: WTORKI 20:00 (1h)
AFROWLESS: CZWARTKI 18:30 (1h 15min)
 
Na każdy z kursów obowiązują zapisy!
Jak się zapisać?
1️⃣ Poprzez formularz:
https://tinyurl.con/2897734v8
2️⃣ Wiadomość prywatna 💌
 
Koszt zajęć pojedynczych 1h: 35zł
Koszt zajęć pojedynczych 1h 15min: 40zł
 
 
 
👸🏽AFROWLESS
Autorskie i jedyne takie w Polsce zajęcia Manueli dla kobiet, łączące elementy tańca afrobeats i sexy dance oraz ćwiczenia pomagające w samorozwoju. To unikalne zajęcia MIND•BODY•SOUL skupiające się nie tylko na pracy naszego ciała, ale również na terapii tańcem i rozwoju duchowym. Celem zajęć, oprócz poprawienia naszej kondycji i płynności ruchów, jest przede wszystkim pokochanie siebie, utwierdzenie się w przekonaniu, że nie musimy być perfect, aby tak się czuć, a także zbudowanie społeczności wspierających się kobiet, którym słowo „empowerment” nie jest obce.

Na każdych zajęciach po rozgrzewce poruszamy jeden ważny temat i ustalamy intencję na poszczególne zajęcia, a następnie przechodzimy do ćwiczeń technicznych i nauki układu choreograficznego (każdy jest kontynuowany przez kilka tygodni).
Przyjdź i przekonaj się, że głęboko w Tobie drzemie ta energia, którą w otoczeniu innych cudownych kobiet uwolnisz poprzez taniec! ❤
 
 
 
👠 SEXY DANCE
Poczucie, że jest się „sexy” to stan umysłu. Dla kazdej z nas oznacza to co innego, każdej z nas inne czynniki pozwalają to wyzwolić. Jedno jest pewne: jeśli kochasz taniec, czy sama w domu podczas sprzątania, czy profesjonalnie na scenie, te zajęcia są dla Ciebie!
Pracujemy na nich nad techniką, która nie tylko sprawi, że będziesz pewniej siebie tańczyć, ale i poruszać się na codzień. Płynne „kocie” ruchy, uwalnianie naszych bioder, jak nie wstydzić się dotykać swojego ciała w tańcu i przede wszystkim, jak je pokochać!
To wszystko do muzyki, która sama wprawia każdą część Twojego ciała w ruch.
Przyjdź i zaskocz samą siebie ❤
 
 
 
O INSTRUKTORCE:
Profesjonalna tancerka i instruktorka tańca od ponad dekady.
Uczestniczka programu mentorskiego Brinn Nicole.
Manuela od ponad dziesięciu lat uczy tańca, podróżując po całym świecie – USA, Australia, Portugalia, Francja, Włochy, Finlandia i inne.
Występuje w teledyskach, reklamach i na scenie, współpracując z artystami i telewizją w Polsce i Portugalii (Mallu Magalhães, Djodje, Kaysha, Blaya, RTP África, TVN i wiele innych).
Na swoich zajęciach Manuela kładzie nacisk na świadomość ciała i taniec z intencją. Oprócz tańca skupia się na pracy z umysłem, w którym zaczyna się cała magia. Jej lekcje to wyzwanie nie tylko dla ciała, ale i ducha, a przede wszystkim świetna zabawa!