Afrowless | Kurs Letni

Regularne zajęcia z Manuelą w Poznaniu powracają! 🔥
✨ AFROWLESS ✨

Podkręcamy letnią atmosferę w kobiecym rytmie afrobeats 🔥☀️

👉🏽 Jeśli jesteś zakochana w afrykańskich rytmach i szukasz powiewu świeżości, te zajęcia są dla Ciebie! 👉🏽 Jeśli uwielbiasz taniec na szpilkach i w kobiecym stylu, ale pragniesz czegoś więcej, niż tylko choreografii, te zajęcia są dla Ciebie!
👉🏽 Jeśli zawsze chciałaś spróbować tańca, ale nie miałaś czasu, możliwości lub odwagi – nie wahaj się!

Lato nie musi być czasem stagnacji, a Twój odpoczynek może być aktywny nie tylko pod względem fizycznym, ale i duchowym! AFROWLESS to połączenie obu 🔥

AFROWLESS: połączenie słów „AFRO” i „FLAWLESS” (perfekcyjna, bez skazy – przekornie, jesteśmy perfekcyjne takie, jakie jesteśmy) 🌬 Stworzyłam ten program z myślą o tym, aby każda z nas czuła się flawless, akceptując swoje „nieperfekcyjności”.
To zajęcia i filozofia tańca mająca na celu zwiększenie świadomości ciała głównie u kobiet, otwarcie się na inny sposób ruchu, a przy tym wzmocnienie pewności siebie.
Jest to połączenie zajęć tanecznych z krótką rozmową grupową (za każdym razem skupiamy się na innej tematyce) i ustaleniem intencji na początku każdych zajęć. Kolejno przechodzimy do ćwiczeń (tzw. drilli) technicznych (nie tylko pod względem stylów tańca afrykańskiego, ale i techniki używanej dzisiaj najczęściej w stylu high heels – szpilki nie są obowiązkowe, ale w tym punkcie zajęć mogą pomóc). Następnie uczymy się choreografii do muzyki afrobeats/afropop, z naciskiem na kobiecą energię i sposób ruchu 💙
Zajęcia są na poziomie OPEN, co oznacza, że materiał jest dostosowany do każdej z Was, niezależnie od poziomu i umiejętności

START❓
1 lipca 🚀

MIEJSCE❓
Studio Tańca Bailando

KIEDY❓
🔸️ WTORKI 19:30-20:45
🔸️ CZWARTKI 18:30-19:30

ZAPISY (OBOWIĄZKOWE) I SZCZEGÓŁY:
💌 afrowless@gmail.com 💌
lub wiadomość prywatna: Manuela Frowless – International Dancer & Teacher | Manuela Marsal Cabitango

WAŻNE❗ Kurs rusza w przypadku wymaganej minimalnej ilości chętnych, więc nie zwlekajcie z zapisami! 🌺

O INSTRUKTORCE❓ Jestem międzynarodową instruktorką tańca i performerką z wieloletnim doświadczeniem. Od niemal dekady uczę tańca, dzieląc się swoją wiedzą ze studentami z całego świata – Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia, Angola, Portugalia, Francja, Włochy, Finlandia i wiele innych.
Jestem choreografką i tancerką takich artystów, jak Mallu Magalhães, Kaysha, Djodje, Kady, Blaya, F.A., Pupilos Do Kuduro i wielu innych. Współpracuję z telewizją przy reklamach, show tanecznych i innych projektach w Polsce i Portugalii – RTP África, TVN, TTV, Sumol, Galaxy UK, Meo Sudoeste i wiele innych.
Ponadto jestem autorką pierwszej w Polsce i jednej z nielicznych na świecie pracy naukowej na temat angolskiego tańca kuduro, która ukazała się w magazynie „Studia Etnologiczne i Antropologiczne” – „Kuduro. Taniec młodego pokolenia Angoli”.

Na moich zajęciach kładę nacisk na świadomość ciała i taniec z intencją. Oprócz tańca skupiam się na pracy z umysłem, w którym zaczyna się cała magia. Nasze lekcje to wyzwanie nie tylko dla ciała, ale i ducha, a przede wszystkim świetna zabawa i odkrywanie siebie!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na to jedyne w swoim rodzaju taneczne doświadczenie 🌺