fbpx
TANIEC TOWARZYSKI DLA DZIECIKursy dla Pań 

SALSATION®

To najszybciej rozwijający się program dance&fitness w Europie!

Jeszcze żaden program nie wzbudził tak wielkiego zainteresowania, w tak krótkim czasie. SALSATION® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!

Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki SALSATION® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów – podkreśla Krzysztof Owczarczak, dyrektor Szkoły Tańca Bailando.

Zapisz się zajęcia z SALSATION®!

Ćwiczenia zaczynamy od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Dopiero, gdy ciało jest już idealnie przygotowane, zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną “cool-down”.

Kogo zapraszamy na SALSATION®?

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, bez względu na płeć, które uwielbiają taniec i świetną zabawę, a przy tym chcą stracić sporo zbędnych kalorii i aktywnie spędzić czas.

Co daje SALSATION®?

  • Wzmocnienie i wysmuklenie całego ciała, głównie takich partii jak: ramiona, brzuch, uda, pośladki
  • Poprawę koordynacji i świadomości ciała
  • Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu
  • Znaczną poprawa nastroju
  • Naładowanie pozytywną energią na cały dzień!

 

♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Related posts

Leave a Comment