Dorośli Polecamy 

Joga

Nowość w Szkole Tańca Bailando. Zapisz się na zajęcia dla młodzieży, studentów i dorosłych lub na specjalną jogę dla osób 50+!

„Joga daje wiele. To rozciąganie mięśni. Zdrowie dla nóg i rąk, a do tego poprawa postawy ciała i wzmocnienie stawów oraz kręgosłupa na każdym odcinku. Charakter zajęć, intensywność ćwiczeń i poziom trudności poszczególnych pozycji dostosowuje do indywidualnych doświadczeń i wieku. To ważne, bo joga ma dać harmonię ciała z duszą” – mówi Robert Grzelczak instruktor JOGI w Bailando.

Oddychanie z sercem, czyli jak to działa na mięśnie?

Jednym z najważniejszych rzeczy w życiu jest oddychanie. Joga bazuje na tym prostym i wyciszającym ludzkim odruchu. Specjalne ćwiczenia , które wzmacniają mięśnie w obrębie miednicy przynoszą jednocześnie ulgę w obszarze kręgosłupa lędźwiowego. Podstawą jest też intensywna praca z rękami i barkami, która pomaga kręgosłupowi szyjnemu i piersiowemu. W czasie ćwiczeń jogi następuje rozciąganie całej klatki piersiowej, co znacznie poprawia oddychanie i bardzo pozytywnie wpływa na pracę serca.

Zajęcia JOGA w Bailando podzieliliśmy na dwie grupy:

  • JOGA dla młodzieży, studentów i dorosłych
  • JOGA dla osób powyżej 50 roku życia
Nasz instruktor jogi Robert Grzelczak :)
Nasz instruktor jogi Robert Grzelczak 🙂

8 rzeczy, które daje JOGA:

  1. Poprawia samopoczucie
  2. Odstresowuje
  3. Poprawia krążenie krwi
  4. Wzmacnia poczucie równowagi statycznej ciała
  5. Redukuje bóle pleców i innych części ciała
  6. Poprawia zakres ruchowości w stawach
  7. Wpływa pozytywnie na pracę organów wewnętrznych
  8. Wyostrza narządy zmysłu

Joga dla osób 50+

„Zajęcia w grupie dla nieco starszych przygotowaliśmy tak, by pomóc każdemu niezależnie od stanu zdrowia czy doświadczeń z podobnymi ćwiczeniami. Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście i pilnowanie prawidłowych postaw ciała, by polepszyć stan mięśni i stawów. Zajęcia z jogi w Bailando to idealne rozwiązanie dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia” – mówi Krzysztof Owczarczak, dyrektor Szkoły Tańca Bailando.

♥ SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ NA TEN MIESIĄC ♥

Related posts

Leave a Comment